Проекти

NEBOS'HILL - це унікальний проект в «тихому центрі» Дніпра. Справжнє місто в місті з власною інфраструктурою. Це комплекс для людей, яким важлива естетика, час і комфорт.

Тут ви зустрічаєте світанок з видом зі свого вікна на Дніпро. Берете смачну каву в кафе внизу і їдете за своїми важливими справами на чистій машині, адже вчора її вимили в підземній мийці, поки ви смачно вечеряли всією сім'єю в своїй затишній і просторій квартирі ... Тут, гуляючи на вихідних в сквері, ви вдихаєте на повні груди красиве, повне радісних подій, щасливе життя!

Житловий комплекс «NEBO» - це сучасний 18-поверховий комплекс бізнес-класу. Він об'єднав під одним дахом європейську концепцію, власний терасований сквер, сучасні дитячі та спортивні майданчики, дитячі ігрові зони.

У ЖК «NEBO» можна купити квартири вільного планування і різної квадратури. У будинку передбачено трирівневий підземний паркінг, з кількістю місць яка перевищують кількість квартир. З вікон відкривається захоплююча панорама міста, річка Дніпро, парк ім.Т.Г.Шевченка, Фестивальна площа, міська Набережна.

CENTOWER - це не просто будинок. Це центральний будинок з глибокої концепцією. Вся інфраструктура розташовується на експлуатованих покрівлях у внутрішньому дворі і націлена виключно на мешканців будинку.

Вся інфраструктура знаходиться у Ваших ніг, не те щоб в п'ятихвилинної доступності, а навіть менше: центральна частина міста, парк, сквери, супермаркети, центральні торговельні центри, ресторани, спортивні клуби, ЦУМ, Жовтнева площа. П'ять хвилин, і ти в епіцентрі міста Дніпро.

Проект "Известный" є поліфункціональним будинком. На першому поверсі передбачено ресторан на 70 місць. З другого по п'ятий розташовані офісні приміщення. На шостому поверсі – бар ресторану з виходом на літню терасу з чудовим краєвидом на історичну частину міста.

Зв’яжіться з нами

Залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемось з вами для консультації щодо вашого питання.