Синдром FOMO. Що це таке ?

Синдром втраченої вигоди. Під час війни ми особливо боїмося пропустити різні можливості, не встигаємо взяти участь у всіх благодійних ініціативах, поєднати приватне життя, ефективність на роботі та волонтерство.


Зайшовши у соціальні мережі, бачимо, що хтось може одразу і все.Хтось, але не я🤯

Синдром втрачених можливостей — якраз про це.

Це стосується усіх сфер життя , в тому числі коли треба прийняти рішення про придбання чогось значущого, на що треба витратити чималу суму грошей. Але гроші знецінюються и ви знов повертаєтесь на теж саме коло. Чи варто вкладати гроші кудись 🧐? Питання яким задається зараз більшість українців ...

Зараз дуже важко приймати рішення про великі покупки, надто - про купівлю нерухомості.

Ми привчили себе до думки, що життя повинно вміщуватись у наплічник. А квартиру чи дім за собою не понесеш. Тому купівлю житла більшість людей відклала на потім, на часи після закінчення війни.

Та будівельні компанії не зупиняються і роботу не відкладають. Але і самі забудовники, й експерти наголошують на тому, що найближчими роками не варто чекати на появу великої кількості нових проєктів. Девелопери зосередили свої ресурси на завершенні вже розпочатих будівництв та вдосконаленні функціональних можливостей будівель.

☝️Як це не дивно, зараз сприятливий час для купівлі житла. Ринок нерухомості намагається стабілізуватись, забудовники готові йти на поступки.

Після завершення війни та за умови поступового відновлення економіки на нас чекає зріст купівельної активності, який співпаде з дефіцитом пропозиції через довготривале відкладення нових проєктів. До того ж, на ринку нерухомості спрацює відкладений попит. Усе це спричинить значне підвищення вартості квадратних метрів.

Можливо, варто оцінити можливі ризики і не відкладати купівлю омріяного житла на кращі часи?

Які думки у вас з цього приводу?