Більше ніж просто квадратні метри
 • Дніпро : +380675230001
 • Київ :+380682338888
Більше ніж просто квадратні метри
 • Дніпро: +380675230001
 • Київ: +380682338888

ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ Об'єкт ВІДОМОГО І ПОПУЛЯРНОГО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ПО ВУЛИЦІ ЄВРОПЕЙСЬКІЙ

Комплекс знаходиться у самому центрі міста і має дуже розвинену інфраструктуру - чим і приваблює потенційних мешканців. Так само є дуже зручним варіантом для приїжджих гостей, які орендують житло. У будинку передбачена система енергозбереження, яка відстежує обсяги споживання і раціонального розподілу енергоресурсів.

Опис проекту

ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C
ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C
ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C
ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C
ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C

Опис

«Дім на Миронова» 2 черга Секція C - це завершальний об'єкт відомого і популярного житлового комплексу по вулиці Європейській. Перша черга вже заселена, в попередніх секціях ведуться ремонтні роботи. Зараз у вас є відмінна можливість придбати квартиру в самому центрі міста за низькими цінами, а головне з високою якістю. Кому підійде цей комплекс? Тим, хто хоче знаходиться в епіцентрі активного життя міста, бути в кроковій доступності від торгівельних центрів, супермаркетів, бутиків, салонів краси, але при цьому мати можливість прогулятися по Набережній і спостерігати з вікна гарний вид. Квартири в ЖК «Дім на Миронова» користуються популярністю як у орендодавців, так і у орендарів - купівля нерухомості тут стане гарним бізнес-вкладенням. Чим цей ЖК унікальний? Знаходиться цей комплекс в діловому центрі Дніпра, що говорить про відмінну інфраструктуру і зручну транспортну розв'язку, яка дозволить вам швидко і комфортно добиратися до найближчих магазинів, ресторанів тощо. Поруч знаходиться супермаркет «Сільпо», торгівельні центри Міст-Сіті, Passage і Europe. Ви зможете милуватися чарівним панорамним видом з вікон як на річку Дніпро, так і на діловий центр міста. Економити ваші кошти допоможе система енергозбереження, яка відстежує обсяги споживання і раціональний розподіл енергоресурсів. Більше ніяких переплат за комунальними платежами! А система «Розумний будинок» зробить проживання в комплексі ще більш комфортним і сучасним! У самому ЖК передбачені: лаунж-зона, SPA-зона, Фітнес-центр, підземний паркінг. Інвестиційний проект. Вже зараз на етапі закладки фундаменту можна інвестувати в нерухомість в ЖК «Дім на Миронова» і реалізувати її протягом 12-18 місяців з прибутковістю від 40 до 60%. А при купівлі двох квартир - розраховується ще Індивідуальна ДОДАТКОВА ЗНИЖКА. Цінова пропозиція: купити квартиру від 40 м2 в самому центрі міста за найнижчими цінами може запропонувати тільки МГК «DELMAR».

Характеристики

 • Комплекс знаходиться в самому центрі міста.
 • Поверховість комплексу - 24 поверхи.
 • Площі квартир варіюються від 36 м2 до 250 м2.
 • Житлова зона і комерційна зона розділені і мають окремі входи.
 • Конструктивна схема житлового будинку - монолітний залізобетонний каркас.
 • Вільне планування квартир.
 • Система опалення, за бажанням клієнта, може бути реалізована в трьох варіантах:

- тепловий насос;

- електричний опалювальний котел;

- тепловий насос повітря-вода.

Презентація ЖК

ІНТЕРАКТИВНИЙ ПІДБІР КВАРТИР!

Не прогавте можливість обрати найкраще планувальне рішення саме зараз, перейшовши на інтерактивну сторінку вибору квартир у ЖК "ДІМ НА МИРОНОВА II", C.

ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Менеджери відділу продажів допоможуть вам обрати потрібну площу, вид з вікна, розкажуть про варіанти розстрочки та умови покупки