Більше ніж просто квадратні метри
  • Дніпро : +380675230001
  • Київ :+380682338888
Більше ніж просто квадратні метри
  • Дніпро: +380675230001
  • Київ: +380682338888

Торгівельно-розважальний комплекс "Схід"

Опис проекту

Торгівельно-розважальний комплекс "Схід"
Торгівельно-розважальний комплекс "Схід"
Торгівельно-розважальний комплекс "Схід"

Опис

Комерційний комплекс "Схід» розташований на «червоній лінії» однієї з основних автотранспортних магістралей міста Дніпро - вул. Набережна Перемоги.


Перша черга будівництва комплексу являє собою унікальний клубний проект, що складається з декількох абсолютно різних за стилем й атмосферою закладів: 4 танцювальних клуби, караоке-бар, більярд, суші бар. Це дозволило комплексу стати одним з наймодніших місць Дніпра.

Друга черга будівництва комерційного комплексу "Схід» являє собою офісно-готельний комплекс з торгівельними площами, складається з 9 поверхів і повноцінного цокольного поверху.

Цікаве архітектурне рішення комплексу привертає увагу до будівлі та виділяє його із загальної архітектури масиву.


Розташування комплексу в престижному районі міста з високим рівнем ділової активності, в центрі пасажиропотоку, вихід на мальовничу набережну Дніпра, гарне транспортне сполучення, відсутність аналогів такого рівня, наявність парковки орієнтовної на 50 автомобілів дозволить новому комерційному комплексу стати найпривабливішим місцем для продуктивного бізнесу.

Диверсифікація приміщень комплексу (магазини, дитячий клуб, готель, ресторан, офісні приміщення) дозволить стабільно працювати на ринку, враховуючи різноплановість сегментів споживачів, в той же час бізнеси розширюють інфраструктуру один одного, створюючи до того ж додаткові джерела потенційних споживачів.

Характеристики

Презентація ЖК

ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДПОВІМО НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ

Менеджери відділу продажів допоможуть вам обрати потрібну площу, вид з вікна, розкажуть про варіанти розстрочки та умови покупки