Більше ніж просто квадратні метри
  • Дніпро : +380675230001
  • Київ :
Більше ніж просто квадратні метри
  • Дніпро: +380675230001
  • Київ:

О нас

ПРО КОМПАНІЮ

DM GROUP - сучасне житло світових стандартів. Якість будівництва наших ЖК відповідає всім будівельним нормам країн Європи та СНД.

DM GROUP - забудовник повного циклу. Це означає, що компанія несе всю відповідальність: від юридичного оформлення активів до продажу нерухомості. Саме тому DM GROUP знаходиться в топі лідерів ринку вже не перший рік. На сьогоднішній день в активі здані та заселені багатоповерхові комплекси. Це масштабні авторські архітектурні проекти, які об'єднали в собі використання передових технологій будівництва, сучасні інженерні системи та нестандартні дизайнерські рішення.

Житло має якість оздоблення місць загального користування, як в дорогих світових готелях, системи електронного управління урахування інженерних комунікацій. Вибір квартир варіюється від великих площ до «смарт-квартир». У будівництві житлових комплексів DELMAR застосовує ексклюзивну архітектуру об'єктів. Всі комплекси мають унікальне місцерозташування, в кожному створюється затишна і комфортна інфраструктура.

Квартири DELMAR мають свої ОСОБЛИВОСТІ: ви зможете об'єднувати кілька квартир в єдину житлову зону, самостійно планувати необхідні для вас кімнати або використовувати базові планування архітектора.

Кожна квартира новобудови оснащена індивідуальним електричним опаленням.

Житлові комплекси розташовані в затишних районах Дніпра - в кроковій доступності від центру: зовсім недалеко знаходяться театри, парки, зупинки громадського транспорту, школи, дитячі садки, лікарні, супермаркети та інша корисна інфраструктура.

Для автомобілей передбачені багаторівневі паркінги.

Компанія DELMAR гарантує безпеку кількома способами: страхування ризиків, гарантія вже побудованої нерухомості та багато інших з урахуванням індивідуального підходу.

Авторитет компанії DELMAR - це попит на житло, яке будується і реалізовується без посередників. Протягом декількох років клієнти компанії не тільки купують житло, а й інвестують великі кошти в купівлю для подальшої реалізації та здачі квартир в оренду, так як це сьогодні - нове та ефективне джерело доходу, альтернатива банківським депозитам.

переваги

Дотримуємось європейських стандартів будівництва, стежимо за тенденціями та нововведеннями

Використовуємо високоякісний матеріал, працюючи тільки з перевіреними постачальниками

Обираємо найкращу територію для забудови. Центральні або преміальні райони міста з гарною транспортною розв'язкою

Не заморожуємо і не кидаємо об'єкти, намагаємося в максимально стислі терміни без шкоди якості здавати будинки в експлуатацію

Пишаємося отриманою нагородою «Вибір споживача 2018», прагнемо кожен день ставати краще для Вас

Наші досягнення

  • СПОРУДЖУВАНІ
  • ПОБУДОВАНІ
  • СПІЛЬНІ

ЖК "NEBO"

г. Днепр, ул.В.Вернадского,35...

View more

ЖК "НОВОДВОРЯНСьКИЙ"

 г.Днепр, ул.Вернадского...

View more

ЖК "NEBO II"

г. Днепр, ул.В.Вернадского,35...

View more